Płyn do spryskiwaczy zimowy do -25°C ORLEN NANO PREMIUM 4L

Czasowo niedostępne
Zimowy płyn do spryskiwaczy -25°C Orlen NANO Premium z nanocząsteczkami to wysokiej jakości produkt, który skutecznie usuwa lód, sól, śnieg, błoto oraz zanieczyszczenia drogowe w okresie zimowym. Powstająca na szybie unikalna warstwa nanometryczna ogranicza tworzenie zacieków, redukuje rysy i zapewnia lepszą widoczność.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Płyn do spryskiwaczy zimowy do -25°C ORLEN NANO PREMIUM 4L

ikona

OCHRONA SZYB

Zimowy płyn do spryskiwaczy -25°C Orlen NANO Premium z nanocząsteczkami to wysokiej jakości produkt, który skutecznie usuwa lód, sól, śnieg, błoto oraz zanieczyszczenia drogowe w okresie zimowym. Powstająca na szybie unikalna warstwa nanometryczna ogranicza tworzenie zacieków, redukuje rysy i zapewnia lepszą widoczność. Płyn zapobiega oblodzeniu końcówek dyszy spryskiwaczy, zachowując płynność do temperatury -25°C. Nie wpływa szkodliwe na lakier i części gumowe. Zastosowanie: Skutecznie usuwa brud i zabrudzenia drogowe zapewniając optymalną widoczność. Nie pozostawia smug i refleksów. Zapewnia zachowanie dobrej widoczności, redukcję rys na szybach, skuteczne usuwanie owadów. Płyn należy wlać bezpośrednio do zbiornika przeznaczonego na płyn do spryskiwaczy w samochodzie.

zdjęcie produktu
Opis
Producent ORLEN OIL
Marka Orlen
Opakowanie Kanister 4L
To Top