Zraszacz wahadłowy Aqua S Gardena 18700-20 · ORLEN VITAY
- 14%

Zraszacz wahadłowy Aqua S Gardena 18700-20

W magazynie Wysyłamy w 24h
98,99 zł
84,99 zł lub 16 798 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Zraszacz wahadłowy Gardena Aqua S 18700-20.Ze zraszaczem wahadłowym Aqua S od GARDENA wykorzystasz każdą chwilę lata. Zraszacz zapewnia trawnikowi i innym roślinom równomierne i precyzyjne nawadnianie bez tworzenia kałuż
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Zraszacz wahadłowy Gardena Aqua S 18700-20

ikona

Precyzyjne i równomierne nawadnianie niewielkich trawników

Ze zraszaczem wahadłowym Aqua S od GARDENA wykorzystasz każdą chwilę lata. Zraszacz zapewnia trawnikowi i innym roślinom równomierne i precyzyjne nawadnianie bez tworzenia kałuż. Aqua S przeznaczony jest do obszarów o powierzchni od 90 do 220 m² i ustawia się go błyskawicznie. Wystarczy umieścić go na trawniku i za pomocą suwaka wybrać zakres z przedziału od 7 do 17 metrów. Szerokość zraszania przez Aqua S wynosi maks. 13 metrów. Po podłączeniu węża można włączyć wodę - rośliny zostaną niezawodnie podlane. Korzyści odniosą nie tylko rośliny, ale i Ty: możesz ten czas poświęcić na inne rzeczy. Wytrzymałe tworzywo z metalowymi elementami zapewnia zraszaczowi stabilność. Warto przy tym zauważyć, że Aqua S jest odporny na mróz i promienie UV, co oznacza, że nie trzeba go za każdym razem chować po użyciu. Gwarancja producenta obejmująca 5 lat świadczy o najwyższej jakości, podobnie jak oznaczenie Made in Germany. Równie proste jak użytkowanie jest czyszczenie Aqua S. Przyłącze wodne ma wbudowany filtr metalowy, który łatwo wyjmuje się po obróceniu przyłącza. Dla oczyszczenia wystarczy włożyć go pod bieżącą wodę. Jeżeli na dyszach zgromadzi się kamień, należy posłużyć się załączoną igłą: znajduje się ona z drugiej strony zraszacza, w nakrętce. Za jej pomocą można szybko odblokować dysze.

 

Zraszacz wahadłowy Gardena Aqua S 18700-20 podczas uzycia
ikona

Zawsze ładnie i równomiernie

Dysze zraszacza wahadłowego Aqua S zapewniają równomierne i bardzo precyzyjne nawadnianie trawnika o wielkości od 90 do 220 m². Takie nawadnianie zapobiega także tworzeniu kałuż.

 

Zraszacz wahadłowy Gardena Aqua S 18700-20 urządzenie bokiem, zbliżenie
ikona

Dziecinne proste

Ręczne zmontowanie zraszacza wahadłowego Gardena Aqua S i podłączenie węża wymaga jedynie kilku czynności. Za pomocą suwaka ustaw zasięg (7-17 metrów) oraz sposób nawadniania. Zamiast podlewania całości terenu, możesz nawadniać go tylko po jednej stronie (prawej lub lewej). Szerokość zraszania wynosi maksymalnie 13 metrów.

 

Zraszacz wahadłowy Gardena Aqua S 18700-20 widok od góry
ikona

Czysty jak łza

Przyłącze wodne Gardena Aqua S ma nierdzewny filtr metalowy, zapobiegający przedostawaniu się cząsteczek zanieczyszczeń do wnętrza zraszacza wahadłowego. Filtr można wyjąć i łatwo oczyścić pod bieżącą wodą. Do usuwania kamienia gromadzącego się w dyszach służy igła znajdująca się w nakrętce zraszacza.

 

Zraszacz wahadłowy Gardena Aqua S 18700-20 montaż
Opis
Producent PR Gardena
Materiał wykonania MW Tworzywo sztuczne
Kolor KO czarny
Regulacja strumienia RS Tak
Liczba strumieni LS 16
Dodatkowe informacje DI Maks. zraszana powierzchnia 220 m²Zasięg 7 m - 17 m
Gwarancja GW 60 miesięcy
To Top