AWEI PowerBank P134K 20000mAh czarny/black wyświetlacz + kable USB/PD/Lightning/MicroUSB

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Powerbank AWEI P134K 20.000mAh czarny

ikona

Przenośne źródło zasilania

Powerbank AWEI P134K 20.000mAh jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć dostęp do elektryczności na zewnątrz w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy jesteś na biwaku, czy też korzystasz z energii słonecznej, ten powerbank będzie w stanie zaspokoić Twoje potrzeby. Posiada on baterię o pojemności 20.000 mAh, która pozwala na wielokrotne ładowanie Twoich urządzeń mobilnych. W ten sposób, nie musisz martwić się o wyczerpanie baterii swojego smartfona, tabletu lub innego urządzenia mobilnego.

Powerbank AWEI P134K 20.000mAh czarny obok drugiej wersji kolorystycznej
ikona

Wyświetlacz LED

Warto zwrócić uwagę na dodatkową funkcjonalność powerbanku AWEI P134K 20.000mAh, jaką jest umieszczony na górze urządzenia wyświetlacz LED. Ten praktyczny element pozwala na bieżąco śledzić stan naładowania baterii powerbanka, co jest szczególnie istotne w przypadku dłuższych wyjazdów lub wakacji. Dzięki wyświetlaczowi LED, który jest łatwy w obsłudze, nie musisz się martwić o nagłe rozładowanie urządzenia w najmniej odpowiednim momencie.

Powerbank AWEI P134K 20.000mAh podłączony pod smartfona
ikona

Porty ładowania Micro USB, USB-C i Lightning

Powerbank AWEI P134K 20.000mAh jest wyposażony w trzy różne porty ładowania, co sprawia, że może być używany z wieloma różnymi urządzeniami. Oferuje on port Micro USB, port USB-C oraz port Lightning, co oznacza, że jest kompatybilny z większością smartfonów, tabletów, laptopów i innych urządzeń mobilnych. Port Micro USB to jeden z najpopularniejszych portów ładowania na rynku i jest stosowany w wielu różnych urządzeniach. Port USB-C natomiast stał się standardem w wielu nowoczesnych urządzeniach i jest uważany za bardziej przyszłościowy i wszechstronny niż Micro USB.

Powerbank AWEI P134K 20.000mAh zamrożony w lodzie
ikona

Bezpieczeństwo i wygoda w jednym

Powerbank AWEI P134K 20.000mAh wyposażony jest w odpowiednie zabezpieczenia przed przepięciami, dzięki czemu możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoich urządzeń. Przenośne źródło zasilania to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i niezawodność w każdej sytuacji. Port Lightning jest specjalnym portem zaprojektowanym przez Apple i jest używany w urządzeniach firmy, takich jak iPhone czy iPad.

Powerbank AWEI P134K 20.000mAh czarny w otoczeniu smartfonów
Opis
Producent PR AWEI
Pojemność PJ 20000 mAh
Funkcje Fn Cyfrowy wskaźnik stanu baterii
Liczba portów wyjściowych LP 2
Liczba portów USB LP1 2
Liczba portów microUSB LP2 1
Liczba portów USB typ C LP3 1
Ładowanie indukcyjne ŁI Nie
Wysokość WS 68 mm
Szerokość SZ 147 mm
Grubość GB 32 mm
Waga WG 427 g
Kolor KO czarny
Gwarancja GW 12 miesięcy
Informacje dodatkowe ID Wyjście DC 5V/2A
To Top