Oczyszczacz powietrza TCL TKJ225 WIFI · ORLEN VITAY
- 5%

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ225 WIFI

W magazynie Wysyłamy w 24h
519,00 zł
489,00 zł lub 97 600 pkt
i
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 469,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Oczyszczacz powietrza TCL TKJ225 WIFI. Sterowanie klasyczne oraz poprzez WiFi. Oczyszczacz powietrza TCL TKJ225 WIFI został wyposażony w moduł WiFi dzięki czemu istnieje możliwość sterowania nim za pomocą urządzeń mobilnych opartych na systemach operacyjnych Android i iOS. Z dowolnego miejsca można mieć pełną kontrolę i oprócz uruchamiania/wyłączania jest również możliwość ustawienia pracy tego urządzenia w trybach AUTO lub MANUALNYM, a to wszystko przy pełnym podglądzie parametrów powietrza pomieszczenia w którym znajduje się oczyszczacz.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ225 WIFI

ikona

Sterowanie klasyczne oraz poprzez WiFi

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ225 WIFI został wyposażony w moduł WiFi dzięki czemu istnieje możliwość sterowania nim za pomocą urządzeń mobilnych opartych na systemach operacyjnych Android i iOS. Z dowolnego miejsca można mieć pełną kontrolę i oprócz uruchamiania/wyłączania jest również możliwość ustawienia pracy tego urządzenia w trybach AUTO lub MANUALNYM, a to wszystko przy pełnym podglądzie parametrów powietrza pomieszczenia w którym znajduje się oczyszczacz.

 

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ225 widok na budowę filtra
ikona

Ochrona przed smogiem

Lotne Związki Organiczne. Źródłem lotnych związków organicznych (LZO) występujących w postaci gazowej w powietrzu wewnątrz pomieszczeń są bakterie, pleśnie, materiały budowlane, tworzywa sztuczne, a także środki czyszczące i pochodne spalania. Najczęściej spotykane objawy nadmiernej ilości zanieczyszczeń to bóle głowy, zmęczenie, zaburzenia snu, podrażnienie dróg oddechowych i reakcje nadwrażliwości. Oczyszczacze powietrza mają za zadanie pozbyć się ich z naszego otoczenia. Dzięki zastosowaniu w oczyszczaczu powietrza TCL TKJ225 WIFi wieloetapowej filtracji tj. flirt wstępny, filtr HEPA 13, filtr z aktywnym węglem gwarantujemy usunięcie szkodliwych cząstek w 99,99%.

 

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ225 widok na wizualizację pracy urządzenia
ikona

Technologie TCL

Technologia Apollo: to opracowana przez specjalistów ultranowoczesna i automatyczna technologia zapewniająca wyjątkową dokładność i wydajność oczyszczacza powietrza TCL TKJ225 WIFI. Wykrywa cząsteczki mniejsze od PM2,5 i skutecznie oczyszcza z nich powietrze, automatycznie dobierając właściwy program.
Czujnik PM - oczyszczacze marki TCL zostały wyposażone w wyjątkowo dokładny czujnik porównywalny do profesjonalnych urządzeń laboratoryjnych
Funkcja AUTO - inteligentne oczyszczacze samodzielnie dobierające rodzaj programu i stopień natężenia pracy z jakim powinno pracować aby skutecznie i w jak najkrótszym czasie oczyszczać powietrze w pomieszczeniu.
Wskaźnik LED - precyzyjne czujniki stale monitorujące jakość filtrowanego powietrza, w zależności od wersji modelu pokazujące aktualną jakość w formie sygnałów kolorystycznych jakości powietrza lub w formie wyświetlacza ciekłokrystalicznego
Wieloetapowa filtracja: skutecznie oczyszcza powietrze usuwając do 99,97% niewidocznych dla oka zanieczyszczeń oraz do 99,99% bakterii i wirusów.

 

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ225 widok na 3 urządzenia z innym podświetleniem
ikona

Potwierdzona jakość

Wszystkie oczyszczacze powietrza marki TCL posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny. Oczyszczacz powietrza TCL TKJ225 WIFI, dzięki zastosowanym technologiom wykorzystywany podczas pracy gwarantują usunięcie PM2.5 do 99,95%.

 

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ225 widok na pomieszczenie z urządzeniem i opisem
Opis
Producent PR TCL
Technologia oczyszczania Wielostopniowa
Wydajność oczyszczania [m³/h] 270
Filtracja powietrza Tak
Nawilżanie powietrza Nie
Wbudowany wyświetlacz Tak
Sterowanie zdalne Tak
Filtry HEPA
Max. powierzchnia pomieszczenia [m²] 28
Gwarancja 24 miesiące
Wymiary WM 516 x 311 x 198 mm
Waga WG 5,1 kg
Kolor KO Biały
Popularne w kategorii Oczyszczacze powietrza
To Top