Torba termiczna Spokey SN/MC · ORLEN VITAY

Torba termiczna Spokey SN/MC

Dostępne wkrótce
Torba termiczna Spokey ECO SIMPLY SN/MC. Torba Spokey ECO SIMPLY SN/MC wykonana z ekologicznych materiałów jest niezwykle lekka i poręczna, a jednocześnie pozwala na przechowywanie dużej ilości przedmiotów. Mocne, wytrzymałe szelki pozwalają unieść do 10 kg! ECO SIMPLY posiada dużą, wewnętrzną komorę o pojemności około 8 litrów, która zamykana jest na zamek błyskawiczny.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Torba termiczna Spokey ECO SIMPLY SN/MC

ikona

Wybierz komfort i wygodę

Torba Spokey ECO SIMPLY SN/MC wykonana z ekologicznych materiałów jest niezwykle lekka i poręczna, a jednocześnie pozwala na przechowywanie dużej ilości przedmiotów. Mocne, wytrzymałe szelki pozwalają unieść do 10 kg! ECO SIMPLY posiada dużą, wewnętrzną komorę o pojemności około 8 litrów, która zamykana jest na zamek błyskawiczny. Dodatkowa kieszeń z przodu pozwoli na dostęp do najpotrzebniejszych akcesoriów, takich jak klucze, portfel czy telefon.

 

Torba termiczna Spokey ECO SIMPLY SN/MC lekko bokiem
ikona

Doskonała izolacja termiczna

Spokey ECO SIMPLY SN/MC jest wykonany z poliestru pochodzącego z recyklingu (rPET) i wzmocniony pianką PE, co zapewnia doskonałą jakość i trwałość. Wewnętrzna warstwa to aluminium, co pozwala zachować świeżość i chłód wody, przekąsek i owoców, a także pomaga utrzymać porządek wewnątrz torebki. ECO SIMPLY została zaprojektowana tak, aby pomieścić dużą ilość przedmiotów, a jednocześnie być poręczną torbą, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie!

 

Torba termiczna Spokey ECO SIMPLY SN/MC zbliżenie na logo
ikona

Wykonane z ekologicznych materiałów!

Na całym świecie produkowane są ogromne ilości plastiku, które zanieczyszczają nasze środowisko. Szacuje się, że do 2050 r. wszystkie oceany będą miały więcej plastiku niż ryb. A jest to materiał rozkładający się w środowisku naturalnym przez ponad 500 lat. Jest to problem globalny, ale działając razem możemy go powstrzymać. Pierwszym krokiem do ratowania naszej planety musi być zmiana naszego podejścia, nawyków i… recykling! Spokey włącza się w misję ochrony środowiska, dlatego do produkcji naszej kolekcji używamy tworzyw sztucznych i materiałów nadających się do recyklingu. Do wyprodukowania jednej torby termicznej Spokey ECO SIMPLY SN/MC użyto czterech plastikowych butelek.

 

Torba termiczna Spokey ECO SIMPLY SN/MC zbliżenie na zamek
ikona

Unikalny design

Torba Spokey ECO SIMPLY SN/MC wyróżnia się unikalnym designem dostosowanym do aktualnych trendów. Oryginalny motyw kwiatowy w połączeniu z niepowtarzalną kolorystyką przyciąga wzrok i pomaga wyrazić Twoją indywidualność! Gustowna torba sprawi, że wyjście na plażę stanie się przyjemnością w wyjątkowym stylu. Świetnie prezentuje się na zielonej trawie i słonecznym piasku!

 

Torba termiczna Spokey ECO SIMPLY SN/MC wnętrze
Opis
Producent PR Spokey
Rodzaj urządzenia Torba termiczna
Ilość sztuk w zestawie 1
Urządzenie kompatybilne Nie dotyczy
Informacje Pojemność – 8l, Materiał zewnętrzny - rPET (poliester z recyklingu) ; Wypełnienie - pianka PE ; ateriał wewnętrzny – aluminium,
Wymiary WM 39 x 15 x 27 cm
Kolor KO Czarna w kwiaty
Gwarancja 24 miesiące
To Top